PODCAST

Żyjemy w ciągłym pośpiechu i wiem, że nie zawsze możesz znaleźć czas na spokojne przeczytanie artykułu na blogu. A może po prostu – tak jak ja! – wolisz słuchać niż czytać? W trakcie uprawiania sportu, podczas domowych obowiązków, w drodze do pracy, na spacerze, w autobusie…

 

Podcasty są dla ciebie rozwiązaniem idealnym. Dlatego dziś uwalniam Twoje oczy od nadmiaru bodźców – załóż słuchawki, włącz mój podcast – „BardzoOsobiste.pl” na telefonie, tablecie czy komputerze i posłuchaj o tym jak uwolnić swoją kreatywność, jak odnaleźć się w biznesie będąc kobietą, nadwrażliwcem, artystą, introwertykiem. Jak kreatywnie rozwijać swoje pasje, pracować nad samoakceptacją, kobiecością i emocjami.

 

 

podcast bardzoosobiste.plJeżeli nie chcesz przegapić żadnego odcinka – subskrybuj podcast „BARDZOOSOBISTE.PL” w aplikacji na twoim smartfonie:

  • „Podcasty” w iOS (ma ją każdy iPhone),
  • Spreaker.

Mam też do Ciebie ogromną prośbę. Stawiam pierwsze kroki jako podcaster – jeśli dodasz swoją recenzję podcastu „BARDZOOSOBISTE.PL” w iTunes i na spreaker.com to Twoja opinia wpłynie na pozycję podcastu, co pozwoli mi dotrzeć do jak największej liczby słuchaczy.

Z góry dziękuję – wiem, że mogę na Ciebie liczyć!

Wszystkie odcinki

Poniżej znajdziesz wszystkie dotychczasowe odcinki podcastu.

ODCINEK 2: Jak wspierać i reklamować rękodzieło w sieci?

Listen to „BO#002: Jak wspierać i reklamować rękodzieło w sieci.” on Spreaker.

ODCINEK 1: Czym jest kreatywność i jakie 10 cech zyskasz pracując nad nią każdego dnia

Listen to „RBO#1: Czym jest kreatywność + 10 cech ludzi kreatywnych” on Spreaker.

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowym podcaście na swoją skrzynkę!
ZAPISUJĘ SIĘ