karty do pobrania bardzoosobiste.pl
DO POBRANIA

PAKOWANIE PREZENTÓW – ŚWIĄTECZNA PAPETERIA DO POBRANIA

Gorący czas, choć to grudniowe dni i za oknem śnieg i mróz. Radosne oczekiwanie, odliczanie przeplata się z ciągle rosnącą listą „to do”- tyle rzeczy trzeba jeszcze przygotować. Tylko kilkanaście dni do Świąt, kupowanie prezentów, gotowanie, smażenie i lepienie pierogów, sprzątanie domu, dekorowanie, ubieranie choinki, pakowanie prezentów.

Wcale nie musi tak być i cieszy mnie, kiedy świadomie decydujmy się na tworzenie swoich własnych tradycji świątecznych. Zamówione pierogi smakują równie wybornie, a wspólnie oglądnięty film czy wieczorny spacer – zamiast długiego posiedzenia w kuchni – cieszą nawet mocniej niż suto zastawiony stół.

Nie będę Cię namawiać na dołączenie do przedświątecznej gorączki. Zrób tylko to i tylko tyle, ile chcesz, możesz czy lubisz. podaruj sobie wyjątkowe Święta. Po swojemu i na własnych zasadach.

A jeśli już jesteśmy przy temacie przygotowań:

Pakowanie prezentów.

Lubisz czy nie?


Ja bardzo!

Czasami jednak ten przyjemny rytuał zmienia się w gorączkowe poszukiwanie odpowiednich etykiet, kartek, zawieszek. Sklepy oferują wiele pięknych i mniej pięknych papeteryjnych akcesoriów, ale ja chcę Cię dziś uwolnić od konieczności wędrowania po sklepach i zachęcić do pobrania tych, które dla Ciebie przygotowałam.

Mam dla Ciebie świąteczne zawieszki i kartki, które możesz dołączyć do prezentu i dzięki temu pięknie spersonalizować podarunek. Do tego wzór na świąteczny botaniczny papier, w który, po wydrukowaniu na kartce A4, możesz zapakować drobny podarek. Najpiękniej prezentuje się drukowany na szarym papierze kraft – dotnij kawałek do formatu A4 i włóż do drukarki. Efekt jest wspaniały. Możesz wyciąć z niego zawieszki, zakładki, a nawet bombki na choinkę czy wkłady do kopert. Ogranicza Cię tylko twoja wyobraźnia.

Kartki i zawieszki możesz wydrukować w dwóch wersjach kolorystycznych – zieleni i papierze kraft, natomiast wersję podstawową – białą – możesz wydrukować na dowolnym kolorowym papierze. Może wybierzesz klasyczną świąteczną czerwień, albo złoto, a może Twoje święta będą fioletowe lub różowe? Ogranicza Cię jedynie Twoja wyobraźnia i materiały, które masz w domu, pod ręką.

pakowanie prezentów
pakowanie prezentów
pakowanie prezentów
pakowanie prezentów
pakowanie prezentów


Niech pakowanie prezentów będzie przyjemnością.

Materiały możesz pobrać za darmo – poniżej wklejam bezpośrednie linki do pobrania.

Proszę Cię jednak o uczciwość. Bardzo na nią liczę. Nie kopiuj, nie sprzedawaj, nie wykorzystuj mojej pracy dla własnej korzyści zarobkowej. Bądź fair.

A jeśli mogę Cię poprosić o świąteczny prezent – wpłać choć kilka złotych na cel charytatywny – to będzie piękna nagroda dla mnie za moją (darmową) pracę.

Możesz dołożyć cegiełkę do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – wystarczy, że klikniesz na poniższy przycisk i przeniesiesz się na stronę WOŚP

Dziękuję!

Nie wahaj się polecać moje świąteczne zawieszki, papier i kartki swoim znajomym, oznaczać mnie na instagramie – znajdziesz mnie TUTAJ pod nickiem @bardzoosobistepl i nie zapomnij zostawić komentarz pod tym wpisem 🙂

Zapraszam do pobierania i korzystania. Wystarczy kliknąć w przyciski u dołu wpisu.

pakowanie prezentów - kartki do pobrania z darmo
www.bardzoosobiste.pl